#O klubie

Klub Braci Gierymskich powstał jako piąty obiekt naszej sieci kwietnia 2018 roku. O powierzchni 650 m² znajdują się 3 stref treningowych!

Jest to kameralny klub z wyjątkowym kliematem. 

 

Każda ze  stref treningowych daje możliwość wykonania treningu dostosowanego do preferencji i potrzeb. Te strefy to: cardio, strefa maszyn izotonicznych, strefa maszyn półwolnych, strefa wolnych ciężarów, funkcjonalna.

Do dyspozycji klubowiczów jest darmowe Wi-Fi, w klubie dostępny jest też fitbar, w którym można znaleźć m.in wodę, napoje izotoniczne, zdrowe batony oraz koszulki, shakery, ręczniki i torby treningowe.

 

Klienci klubu maja do dyspozycji parking znajdujący się przy klubie.

Sprawdź co u nas znajdziesz

Zajęcia grupowe to element, bez którego nie można mówić o „pełnej ofercie” w klubie fitness. U nas znajdziesz te najlepsze, nie tylko kobiet! W naszej ofercie znajdziesz m.in. zajęcia LesMills Bodypump i wiele innych na których będziesz trenować efektywnie i dobrze się bawić. Trening przede wszystkim powinien być też dobrą zabawą! Na "jedynce" znajduje się 30 stanowisk treningowych.

Sala przeznaczona głównie do zajęć Bodymind (Pilates, Slow Body Active i Zdrowy Kręgosłup). Na sali znajduje się 15 stanowisk treningowych.

W tym przestronnym pomieszczeniu znajdują się rowery, służące do treningu Indoor Cycling, łączącego jazdę na rowerze z elementami zajęć grupowych. To zajęcia, dzięki którym poprawisz kondycję i wyrzeźbisz swoje ciało.

To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.

Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.

To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.

Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.

Wyposażona w ławeczki do brzuszków i wyprostów tułowia. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wzmocnisz swój cały gorset mięśniowy.