Klub Braci Gierymskich powstał jako piąty obiekt naszej sieci kwietnia 2018 roku. O powierzchni 650 m² znajdują się 3 stref treningowych!

Jest to kameralny klub z wyjątkowym kliematem.

Każda z siedmiu stref treningowych daje możliwość wykonania treningu dostosowanego do preferencji i potrzeb. Te strefy to: cardio (30 maszyn), strefa maszyn izotonicznych, strefa maszyn półwolnych (w sumie 80 stanowisk!), strefa wolnych ciężarów, funkcjonalna, core, oraz 3 sale fitness (sala 1 na której mieści się 30 stanowisk treningowych, sala 2 na której mieści się 15 stanowisk treningowych oraz sala 3 na której jest 18 rowerów do spinningu).

Do dyspozycji klubowiczów jest darmowe Wi-Fi, w klubie dostępny jest też fitbar, w którym można znaleźć m.in wodę, napoje izotoniczne, zdrowe batony oraz koszulki, shakery, ręczniki i torby treningowe.

Klienci klubu maja do dyspozycji ogromny parking znajdujący się przy klubie.

Zajęcia grupowe to element, bez którego nie można mówić o „pełnej ofercie” w klubie fitness. U nas znajdziesz te najlepsze, nie tylko kobiet! W naszej ofercie znajdziesz m.in. zajęcia LesMills Bodypump i wiele innych na których będziesz trenować efektywnie i dobrze się bawić. Trening przede wszystkim powinien być też dobrą zabawą! Na "jedynce" znajduje się 30 stanowisk treningowych.

Sala przeznaczona głównie do zajęć Bodymind (Pilates, Slow Body Active i Zdrowy Kręgosłup). Na sali znajduje się 15 stanowisk treningowych.

W tym przestronnym pomieszczeniu znajdują się rowery, służące do treningu Indoor Cycling, łączącego jazdę na rowerze z elementami zajęć grupowych. To zajęcia, dzięki którym poprawisz kondycję i wyrzeźbisz swoje ciało.

To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.

Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.

Wyposażona w ławeczki do brzuszków i wyprostów tułowia. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wzmocnisz swój cały gorset mięśniowy.