Funfit to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach, dla których ruch i zdrowie są ważnymi elementami życia. Siłownia, w której każdy Klubowicz rozpocznie przygodę ze sportem, a treningi staną się sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Drogi Kliencie, dobre samopoczucie i czerpanie przyjemności z tego co robisz, pozwoli Tobie na osiągniecie wymarzonego celu.

W naszej ofercie proponujemy szeroki zakres usług dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności. Dzięki indywidualny konsultacjom pomogamy dobrać ofertę do potrzeb klienta.

Klub Funfit Makowa 14 (w budynku Intermarche, Jędrzychów), powstał jako czwarty obiekt naszej sieci 10 stycznia 2017r. O powierzchni 1250m2, gdzie znajduje się az 7 stref !
Każda z siedmiu stref treningowych daje możliwość wykonania treningu dostosowanego do preferencji i potrzeb. Te strefy to:

#1 Strefa cardio, która zawiera kilkanaście różnych urządzeń cardio w ilości gwarantującej swobodny dostęp do sprzętu: od klasycznych bieżni po nowoczesne maszyny eliptyczne;

#2 Strefa maszyn oporowych, która jest  wyposażona w pełen zakres maszyn oporowych ze stosem. Dedykowanych zarówno osobom zaawansowanym, jak i początkującym. Wyposażenie zapewnia doskonałą ergonomię ruchu i precyzyjny dobór obciążeń. Można w niej prowadzić treningi wzmacniające oraz kształtujące sylwetkę. Stefa funkcjonalna otwarta strefa, przeznaczona do treningów z ciężarem własnego ciała. Wyposażona w sprzęt niezbędny do poprawy motoryki oraz stabilizacji.

#3 Strefa Funkcjonalna otwarta strefa, przeznaczona do treningów z ciężarem własnego ciała. Wyposażona w sprzęt niezbędny do poprawy motoryki oraz stabilizacji.

#4 Strefa wolnych ciężarów dedykowana treningom siłowym, doskonalone wyposażona zarówno pod kątem jakości, jak i objętości ciężarów (hantle nawet do 60 kg). Znajdują się tu również urządzenia, takie jak: Squat Racki, zestaw maszyn półwolnych do profesjonalnych treningów atletycznych, ławki olimpijskie oraz suwnice smith.

#5 Strefa fitness 1 klimatyzowana powierzchnia, dostosowana do treningów typu fitness. Wyposażona w sprzęt do treningów siłowych oraz Body&Mind. W salach fitness prowadzone są klasyczne zajęcia z intruktorem. Zarówno sale, jak i cały klub fitness nagłośniony jest profesjonalnym sprzętem, zapewniającym najwyższą jakość dźwięku.

#6 Strefa Indoor Cycling klimatyzowana powierzchnia, dostosowana do treningów typu spinning. Wyposażona w 25 rowerów stacjonarncyh Tomahawk. Zarówno sale, jak i cały klub fitness nagłośniony jest profesjonalnym sprzętem, zapewniającym najwyższą jakość dźwięku.

#7 strefa relaksu, gdzie znajduje się sauna sucha doskonale uzupełni plan treningowy w niezbędną regenerację.

Do dyspozycji klubowiczów jest darmowe Wi-Fi, w klubie dostępny jest też fitbar, w którym można znaleźć m.in wodę, napoje izotoniczne, zdrowe batony (w tym słynne Legal Cakes), świeże dietetyczne desery robione na miejscu oraz koszulki, shakery, ręczniki i torby treningowe.

Klienci mają do dyspozycji parking znajdujący się na terenie Intermarche

Posiadając jedną kartę, masz do dyspozycji pięć klubów w mieście !

Serdecznie zapraszamy na trening, Zespół Maxfit.

Zajęcia grupowe to element, bez którego nie można mówić o „pełnej ofercie” w klubie fitness. U nas znajdziesz te najlepsze, nie tylko kobiet! W naszej ofercie znajdziesz m.in. zajęcia LesMills Bodypump i wiele innych na których będziesz trenować efektywnie i dobrze się bawić. Trening przede wszystkim powinien być też dobrą zabawą! Na "jedynce" znajduje się 30 stanowisk treningowych.

Sala przeznaczona głównie do zajęć Bodymind (Pilates, Slow Body Active i Zdrowy Kręgosłup). Na sali znajduje się 15 stanowisk treningowych.

W tym przestronnym pomieszczeniu znajdują się rowery, służące do treningu Indoor Cycling, łączącego jazdę na rowerze z elementami zajęć grupowych. To zajęcia, dzięki którym poprawisz kondycję i wyrzeźbisz swoje ciało.

To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.

Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.

Wyposażona w ławeczki do brzuszków i wyprostów tułowia. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wzmocnisz swój cały gorset mięśniowy.