#PORADNIK

1. Pierwszy karnet

Karnet możesz kupić na dwa sposoby - kontaktując się z naszym konsultantem klienta lub logując się przez naszą stronę

Online - przez stronę internetową, z dowolnego urządzenia

Płatność kartą Online za karnet jest błyskawiczna i szybko się księguje - bez obaw możesz ruszyć na trening wprost sprzed swojego komputera.

W klubie u Konsultanta Klienta, który dopasuje ofertę pod twoje cele i indywidualny potrzeby

2. Pierwsza wizyta w klubie

W ramach karnetu możesz oczywiście korzystać ze wszystkich zajęć w naszych klubach. W naszych klubach nie prowadzimy zapisów na zajęcia - przyjdź i ćwicz. To proste!

Możesz także skorzystać z pierwszego treningu wprowadzającego, pomożemy Ci zacząć przygodę ze strefą siłową bądź pomożemy ćwiczyć efektywniej. Zadzwoń do konsultanta aby umówić się na wprowadzenie!

Pamiętaj aby zabrać

W naszych klubach staramy się utrzymać czystość i komfort dla użytkowników. Pomóż nam w tym zmieniając obuwie przed każdym treningiem.

Z naszych maszyn korzysta bardzo wielu klubowiczów. Używanie ręcznika podczas ćwiczeń pomaga utrzymać sprzęt w czystości dla kolejnej osoby.


3. Nasz klub

Sprawdź co u nas znajdziesz


4. Co dalej?

Jesteś już naszym klubowiczem? Wspaniale! Pamiętaj jednak o kilku ważnych rzeczach, dzięki którym bez przeszkód skorzystasz ze wszystkich możliwości Twojego klubu FUNFIT II.

Pamiętaj aby zaglądać na naszą stronę www aby czytać newsy - organizujemy naprawdę fajne eventy, warsztaty dietetyczne i treningowe.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, odnośnie obsługi, treningu, diety - pytaj naszą załogę. Jesteśmy tu po to aby sprawić żeby twój trening był łatwy, efektywny i przyjemny.

Jeżeli planujesz jakiś wyjazd, pamiętaj o zamrożeniu!