Funfit II - klub fitness w Zielonej Górze

Różnimy się między sobą sylwetką, kondycją, upodobaniami. Nikt z nas nie jest idealny, ale łączy nas chęć dążenia do doskonałości. Zielona Góra to miasto, w którym działalność prowadzi jedyny w swoim rodzaju klub fitness – Funfit II. Posiadamy 5 klubów rozmieszczonych w różnych lokalizacjach miasta, co daje możliwość wybrania siłowni, która jest najbliżej naszego domu czy też miejsca pracy. Wachlarz naszych usług jest bardzo rozbudowany, znajdziecie w nim między innymi trening indywidualny - dobrany do potrzeb klienta i jego możliwości oraz bogaty grafik zajęć fitness. We wszystkich klubach posiadamy łącznie 7 w pełni wyposażonych sal do zajęć grupowych i nie tylko. W każdym klubie do dyspozycji klientów są strefy cardio, funkcjonalna, strefa wolnych ciężarów i wiele maszyn na poszczególne partie ciała. Poza treningiem indywidualnym, klienci mogą spróbować treningu personalnego – pod okiem doświadczonych trenerów. Ta metoda ćwiczeń, ma wiele zalet. Jest odpowiednia zarówno dla początkujących – trener uczy jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, a także doradza jaki trening dobrać do danej osoby, jak i dla osób, które mają doświadczenie ze sportami siłowymi – w tym przypadku trener zadba o to, by w ćwiczenia nie wdarła się nuda i rutyna, a także doradzi co można poprawić w dotychczasowym stylu treningowym. Trening w grupie, też ma swoich amatorów, dlatego oferujemy również usługę - treningu personalnego dla dwóch osób.#AktualnościZobacz wszystkie

#klub

Klub w Centrum Reakreacyjno Sportowym, przy ul. Sulechowskiej 41, powstał jako drugi obiekt naszej sieci 25 czerwca 2011 roku. O powierzchni 1400 m² znajduje się aż 8 stref treningowych!

 

Klienci klubu maja do dyspozycji ogromny parking znajdujący się na terenie Centrum Reakreacyjno Sportowym.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Sposób na idealną sylwetkę

W sieci klubów Funfit II prowadzone są różnorodne zajęcia fitness, począwszy od spokojniejszych jak Zdrowy Kręgosłup, kończąc na bardzo intensywnym treningu jakim jest Tabata. W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W grafiku znajdziecie nie tylko typowe zajęcia fitness jak Zumba czy Smukła Sylwetka , ale także zajęcia ze sztuk walki takie jak kick Boxing czy Brazylijskie Jujitsu (JBB) oraz grupowe zajęcia na rowerach stacjonarnych – Indoor Cycling. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów specjalizujących się w swoich dziedzinach. Zajęcia grupowe nie tylko pomogą wyrzeźbić ciało, ale także wzmocnią mięśnie i poprawią ogólną wydolność organizmu. Funfit II to klub, z którego Zielona Góra może być dumna. W naszych wnętrzach stwarzamy odpowiednie warunki, dla każdego, kto chce pracować nad swoją sylwetką i kondycją, niezależnie od tego, czy pomaga mu trener osobisty czy ćwiczy w grupie pod okiem instruktora.

 

 

#Pierwszy raz w klubie?

 Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów i dowiedz się więcej!

  

ZOBACZ PORADNIK

 

 

Jak do nas dotrzeć?