#FAQ


Karnet OPEN umożliwia Ci korzystanie ze wszystkich klubów sieci FUNFIT II w Zielonej Górze bez żadnych ograniczeń ilościowych oraz czasowych. W zakres usług wchodzą: siłownie, zajęcia grupowe [typu fitness, Spinning®, boks, BJJ i wiele innych]/


Posiadając HALFDAY możesz wejść do każdego klubu w Zielonej Górze od godziny jego otwarcia, jednak musisz wejść przed godziną 15:00. W klubie możesz pozostać aż do jego zamknięcia.


W ramach karnetu HALFDAY możesz korzystać ze wszystkich usług, dodatkowo w weekendy bez ograniczeń czasowych.

Kierujemy się hasłem, że "nasi stali klubowicze płacą mniej". Osoby, które deklarują że chcą ćwiczyć z nami dłużej otrzymują wiele benefitów, m.in.: niższa cena niż klasyczne członkostwo, możliwość dodatkowego zamrożenia abonamentu w razie planowej przerwy oraz dodatkową opiekę instruktorów siłowni, poprzez treningi wprowadzające i okresowe do których rozpisywany jest plan treningowy który jest ważny przez okres 6-8 tygodni.

Aby zostać Klubowiczem, należy mieć ukończony 15 rok życia. Dodatkowo, osoby w wieku 15-18 lat muszą okazać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna.

W ramach tej opłaty nowy Klient otrzymuje analizę składu ciała, trening wprowadzający wraz planem treningowym, kartę magnetyczną oraz doliczana jest do tego opłata administracyjna. Opłatę tę wnoszą nowi Klienci oraz Klienci którzy mają przerwę dłuższą niż 12 miesięcy od ostatniego karnetu.


Masz już swój karnet? To świetnie! Zanim jednak wybierzesz się na trening, pamiętaj o odebraniu pakietu startowego. W zestawie otrzymasz od nas kartę magnetyczną, dzięki której będziesz mógł wejść do klubu oraz pamiętaj aby umówić się na trening wprowadzający z instruktorem siłowni. Kartę możesz odebrać wyłącznie w klubie, który wybrałeś przy zakupie karnetu online. Po odebraniu zestawu, możesz iść na trening do dowolnego klubu w Zielonej Górze.

Zapisy na zajęcia grupowe ruszają 5 dni przed ich planowanym rozpoczęciem. Zapisać możesz się online w Portalu dla Klientów. Jest to bardzo proste!

 

Wejdź w zakładkę zapisz się na zajęcia. Jeżeli nie logowałeś się na nasz portal wystarczy, że przejdziesz do zakładki "przypomnij hasło" i wypełnij formularz zgodnie z instrukcją. Potem wystarczy, że zalogujesz się na konto i klikniesz guzik "zapisz sie na zajęcia". Na każdych zajęciach ilość miejsc jest ograniczona, a ilość wolnych miejsc jest widoczna w prawym dolnym rogu zajęć.

 

Jeżeli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do nas! Możesz także zapisać się osobiście w recepcji klubu. Pamiętaj, że rejestracja online to najszybszy i najwygodniejszy sposób.

Jeżeli zapisałeś się na zajęcia, ale nie może się na nich pojawić, pamiętaj o wypisaniu się z listy, by zwolnić miejsce innej osobie. Zrób to koniecznie do godziny przed rozpoczęciem zajęć. W przypadku dwukrotnego nieodwołania swojej nieobecności w przeciągu 7 dni i nieprzybycia na zajęcia zostanie zablokowana możliwość zapisania się online przez 7 dni.

 

Multisport i inne akceptowane karty działają na takich samych zasadach, jak karnet OPEN - obejmują wejście na siłownię, zajęcia grupowe i do strefy relaksu bez żadnych dodatkowych opłat. Przy wejściu do klubu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości wraz z kartą.


Przedłuż swój karnet szybko i wygodnie korzystając z płatności online. Możesz zapłacić przelewem za pomocą systemu PayU - aktualnie dostępne tylko dla deklaracji.

Okres umowy liczony jest od początku kolejnego miesiąca kalendarzowego, zaś za miesiąc, w trakcie którego dokonano zakupu Karnet, Członek Klubu uiszcza ratę Opłaty Abonamentowej w wysokości proporcjonalnej do liczby dni pozostałych do końca tego miesiąca.

 

Przykład: cena abonamentu OPEN 12M wynosi 119 zł za cały miesiąc [119 zł / 30 dni miesiąca = 3,97 zł/dzień]

 

Przy podpisaniu umowy 15-go dnia miesiąca, pierwsza rata jest pomniejszona o ilość dni pozostałych do końca miesiąca. Co oznacza że do zapłaty wynosi 59,50 zł za pół miesiąca.

 

Taki system pozwala nam na dołączanie do klubu w każdym dniu miesiąca kalendarzowego.

Możesz zawiesić swój karnet, z dowolnego powodu, na okres od 7 dni do 15 dni. Zamrożenia można dokonać 2 razy w roku w ciągu trwania deklaracji.


Podczas okresu zamrożenia nie możesz korzystać z usług naszych klubów. Zamrożenie abonamentu pozwala zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie musimy płacić za okres w którym zgłosiliśmy swoją nieobecność. Nie ma możliwość przerwania okresu zawieszenia przed jego zakończeniem.