wtorek 11.12.2018
  • Tabata
    08:30 (55min.)
    Aksana Sinica
  • Tabata
    19:30 (55min.)
    Anna Minkina
  • Zdrowy Kręgosłup
    08:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • Zdrowy Kręgosłup
    17:30 (55min.)
    Anna Nowicka
  • Joga Ashtanga
    09:30 (55min.)
    Dana Biczyńska
  • Pilates
    16:30 (55min.)
    Anna Nowicka
  • Smukła Sylwetka
    16:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • Indoor Cycling
    17:30 (55min.)
    Włodek Sosnówka
  • Indoor Cycling
    18:30 (55min.)
    Włodek Sosnówka
  • Spartakus Trening
    17:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • Fit Ball
    18:30 (55min.)
    Anna Minkina
  • Płaski Brzuch
    18:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • Cellulit Stop
    19:30 (55min.)
    Agnieszka Lier
środa 12.12.2018
  • Cycling+ Zdrowy kręgosłup
    07:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • Trening Obwodowy
    08:30 (55min.)
    Aksana Sinica
  • Smukła Sylwetka
    08:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • Płaski Brzuch
    16:30 (55min.)
    Paweł Lepa
  • Fit Latino
    17:30 (55min.)
    Monika Jerzynek
  • Indoor Cycling
    18:30 (55min.)
    Agnieszka Fijałkowska
  • Indoor Cycling
    19:30 (55min.)
    Agnieszka Fijałkowska
  • Uwaga!!! Zajęcia Łączone
    18:30 (55min.)
    Katarzyna Poźniak
  • Spalanie
    18:30 (55min.)
    Katarzyna Poźniak
  • Zumba
    19:30 (55min.)
  • Pilates - ZASTĘPSTWO
    19:30 (55min.)
    Katarzyna Poźniak
  • Tabata
    20:30 (55min.)
    Asia Tomońska
  • Joga Ashtanga
    20:30 (55min.)
    Dana Biczyńska
czwartek 13.12.2018
  • Pilates+ stretching
    08:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • Tabata
    08:30 (55min.)
    Aksana Sinica
  • Tabata
    17:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • Joga Ashtanga
    09:30 (55min.)
    Dana Biczyńska
  • Joga Ashtanga
    20:30 (55min.)
    Dana Biczyńska
  • Smukła Sylwetka
    15:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • Smukła Sylwetka
    16:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • Wspinaczka Sportowa
    16:10 (60min.)
    Paweł Lepa
  • Nadciśnienie tętnicze - konsultacje dietetyczne
    17:00 (15min.)
  • Nadciśnienie tętnicze - konsultacje dietetyczne
    17:15 (15min.)
  • Idealne Kształty
    17:30 (55min.)
    Anna Minkina
  • Indoor Cycling
    17:30 (55min.)
    Włodek Sosnówka
  • Indoor Cycling
    18:30 (55min.)
    Włodek Sosnówka
  • Fit Ball
    18:30 (55min.)
    Anna Minkina
  • Płaski Brzuch
    18:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • Pilates
    19:30 (55min.)
    Katarzyna Poźniak
  • Super Pupa
    19:30 (55min.)
    Agnieszka Lier
  • Stretching - ZASTĘPSTWO
    20:30 (55min.)
    Katarzyna Poźniak
piątek 14.12.2018
  • Cycling+Siła
    07:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • Płaski Brzuch
    08:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • Wspinaczka Sportowa
    16:00 (60min.)
    Paweł Lepa
  • Zdrowy Kręgosłup
    16:30 (55min.)
    Anna Nowicka
  • Cellulit Stop
    17:30 (55min.)
    Alicja Marczak
  • TBC
    17:30 (55min.)
    Paweł Lepa
  • Indoor Cycling
    18:30 (55min.)
    Agnieszka Fijałkowska
  • Wzmacnianie
    18:30 (55min.)
    Paweł Lepa
  • Trening Obwodowy
    18:30 (55min.)
    Agnieszka Lier
sobota 15.12.2018
  • Tabata
    10:00 (55min.)
    Aksana Sinica
  • Indoor Cycling
    10:00 (55min.)
    Włodek Sosnówka
niedziela 16.12.2018
  • Bodymind
    11:00 (55min.)
    Trener Dyżurujący
  • Ekstremalny Indoor Interval
    18:00 (90min.)
    Włodek Sosnówka