poniedziałek 06.04.2020
  • Mocne Ramiona + Płaski Brzuch - LIVE
    08:30 (50min.)
    Alicja Marczak
  • Mocne Ramiona + Płaski Brzuch - LIVE
    08:30 (50min.)
    Alicja Marczak
  • Joga Ashtanga - LIVE
    09:30 (50min.)
  • Tabata - LIVE
    17:30 (50min.)
    Asia Tomońska
  • Tabata - LIVE
    17:30 (50min.)
    Asia Tomońska
  • Fit Pupa
    18:30 (50min.)
    Alicja Farat
  • Fit Pupa
    18:30 (50min.)
    Alicja Farat
  • Trening Siłowy w domu
    19:30 (50min.)
    Dawid Ławniczak
  • Trening Siłowy w domu
    19:30 (50min.)
    Dawid Ławniczak
wtorek 07.04.2020
  • Fit Pupa - LIVE
    08:30 (50min.)
    Joanna Jamroziak
  • Fit Pupa - LIVE
    08:30 (50min.)
    Joanna Jamroziak
  • "Cross" Trening
    09:30 (50min.)
    Szymon Jurewicz
  • "Cross" Trening
    09:30 (50min.)
    Szymon Jurewicz
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    17:00 (15min.)
    Patryk Kościelniak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    17:00 (15min.)
    Szymon Jurewicz
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    17:15 (15min.)
    Szymon Jurewicz
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    17:15 (15min.)
    Patryk Kościelniak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    17:30 (15min.)
    Szymon Jurewicz
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    17:30 (15min.)
    Patryk Kościelniak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    17:45 (15min.)
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    17:45 (15min.)
    Patryk Kościelniak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    18:00 (15min.)
    Szymon Jurewicz
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    18:00 (15min.)
    Patryk Kościelniak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    18:15 (15min.)
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    18:15 (15min.)
    Patryk Kościelniak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    18:30 (15min.)
    Szymon Jurewicz
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    18:30 (15min.)
    Patryk Kościelniak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    18:45 (15min.)
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    18:45 (15min.)
    Patryk Kościelniak
  • Idealne Kształty - LIVE
    17:30 (50min.)
    Paula Teodorowska
  • Idealne Kształty - LIVE
    17:30 (50min.)
    Paula Teodorowska
  • Spartacus Trening - LIVE
    18:30 (50min.)
    Alicja Marczak
  • Spartakus Trening
    18:30 (50min.)
    Alicja Marczak
  • Zdrowy Kręgosłup
    19:30 (50min.)
    Karolina Gacke
  • Zdrowy Kręgosłup
    19:30 (50min.)
    Karolina Gacke
środa 08.04.2020
  • Smukła Sylwetka - LIVE
    08:30 (50min.)
    Alicja Marczak
  • Smukła Sylwetka - LIVE
    08:30 (50min.)
    Alicja Marczak
  • Joga Ashtanga - LIVE
    09:30 (50min.)
    Dana Biczyńska
  • Joga Ashtanga - LIVE
    09:30 (50min.)
    Dana Biczyńska
  • Tabata - LIVE
    17:30 (50min.)
    Asia Tomońska
  • Tabata - LIVE
    17:30 (50min.)
    Asia Tomońska
  • Smukła Sylwetka
    18:30 (50min.)
    Joanna Jamroziak
  • Smukła Sylwetka
    18:30 (50min.)
    Joanna Jamroziak
  • Trening Siłowy w domu
    19:30 (50min.)
    Dawid Ławniczak
  • Trening Siłowy w domu
    19:30 (50min.)
    Dawid Ławniczak
czwartek 09.04.2020
  • Pilates - LIVE
    08:30 (50min.)
    Joanna Jamroziak
  • Pilates - LIVE
    08:30 (50min.)
    Joanna Jamroziak
  • "Cross" Trening
    09:30 (50min.)
    Szymon Jurewicz
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    17:00 (15min.)
    Dawid Ławniczak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    17:15 (15min.)
    Dawid Ławniczak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    17:30 (15min.)
    Dawid Ławniczak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    17:45 (15min.)
    Dawid Ławniczak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    18:00 (15min.)
    Dawid Ławniczak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    18:15 (15min.)
    Dawid Ławniczak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    18:30 (15min.)
    Dawid Ławniczak
  • Konsultacje z Trenerem Personalnym - LIVE
    18:45 (15min.)
    Dawid Ławniczak
  • Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
    17:30 (50min.)
    Anna Kobyłt
  • Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
    17:30 (50min.)
    Anna Kobyłt
  • Tabata - LIVE
    18:30 (50min.)
    Alicja Marczak
  • Tabata - LIVE
    18:30 (50min.)
    Alicja Marczak
  • Smukła Sylwetka - LIVE
    19:30 (50min.)
    Julia Reinhold
  • Smukła Sylwetka - LIVE
    19:30 (50min.)
    Julia Reinhold
piątek 10.04.2020
  • Cellulit Stop - LIVE
    08:30 (50min.)
    Alicja Marczak
  • Cellulit Stop - LIVE
    08:30 (50min.)
    Alicja Marczak
  • Joga Ashtanga - LIVE
    09:30 (50min.)
    Dana Biczyńska
  • Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
    17:30 (50min.)
    Paweł Lepa
  • Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
    17:30 (50min.)
    Paweł Lepa
  • Fit Pupa
    18:30 (50min.)
    Paula Teodorowska
  • Fit Pupa
    18:30 (50min.)
    Paula Teodorowska
  • Zdrowy Kręgosłup
    19:30 (50min.)
    Alicja Marczak
sobota 11.04.2020
  • Tabata - LIVE
    10:00 (50min.)
    Karolina Szermuszyn
  • Tabata
    10:00 (50min.)
    Karolina Szermuszyn
niedziela 12.04.2020
  • Stretching - LIVE
    11:00 (50min.)
    Alicja Marczak
  • Stretching - LIVE
    11:00 (50min.)
    Alicja Marczak