wtorek 17.10.2017
  • Pilates
    08:30 (60min.)
    Alicja Marczak
  • Ultra Tabata
    08:30 (60min.)
    Aksana Sinica
  • Smukła Sylwetka
    16:30 (60min.)
    Alicja Marczak
  • Indoor Cycling
    17:30 (60min.)
    Włodek Sosnówka
  • Spartakus Trening
    17:30 (60min.)
    Alicja Marczak
  • Zdrowy Kręgosłup
    17:30 (60min.)
    Anna Nowicka
  • Cycling Medium
    18:30 (60min.)
    Agnieszka Fijałkowska
  • Fit Ball
    18:30 (60min.)
    Anna Minkina
  • Płaski Brzuch
    18:30 (60min.)
    Alicja Marczak
  • Tabata
    19:30 (60min.)
    Agnieszka Lier
  • Cellulit Stop
    19:30 (60min.)
    Anna Minkina
środa 18.10.2017
  • Smukła Sylwetka
    08:30 (60min.)
    Alicja Marczak
  • Trening Obwodowy
    08:30 (60min.)
    Aksana Sinica
  • TBC początek
    16:30 (60min.)
    Paweł Lepa
  • LesMills Bodypump
    17:30 (60min.)
    Alicja Marczak
  • Cycling Power
    18:30 (60min.)
    Ula Jankowska
  • Fit Ball
    18:30 (60min.)
    Katarzyna Grudzińska
  • TBC
    18:30 (60min.)
    Katarzyna Poźniak
  • Warsztat Dietetyczny
    19:00 (60min.)
    Przemysław Kowalczyk
  • Pilates
    19:30 (60min.)
    Katarzyna Grudzińska
  • Zumba
    19:30 (60min.)
    Monika Jerzynek
  • Tabata
    20:30 (60min.)
    Asia Tomońska-Malinowska
czwartek 19.10.2017
  • Pilates
    08:30 (60min.)
    Alicja Marczak
  • Pilates
    19:30 (60min.)
    Katarzyna Poźniak
  • Tabata
    08:30 (60min.)
    Aksana Sinica
  • Wspinaczka Sportowa
    16:15 (60min.)
    Paweł Lepa
  • Smukła Sylwetka
    16:30 (60min.)
    Alicja Marczak
  • Indoor Cycling
    17:30 (60min.)
    Włodek Sosnówka
  • Short Tabata
    17:30 (30min.)
    Alicja Marczak
  • Płaski Brzuch
    18:00 (60min.)
    Alicja Marczak
  • Fit Ball
    18:30 (60min.)
    Anna Minkina
  • Cycling Medium
    18:30 (60min.)
    Agnieszka Fijałkowska
  • Short Workout Pump
    19:00 (30min.)
    Alicja Marczak
  • Super Pupa
    19:30 (60min.)
    Agnieszka Lier
  • Stretching
    20:30 (60min.)
    Anna Nowicka
piątek 20.10.2017
  • Cycling+Siła
    07:30 (60min.)
    Alicja Marczak
  • Płaski Brzuch
    08:30 (60min.)
    Alicja Marczak
  • Cellulit Stop
    17:30 (60min.)
    Alicja Marczak
  • TBC
    17:30 (60min.)
    Paweł Lepa
  • Indoor Cycling
    18:30 (60min.)
    Agnieszka Fijałkowska
  • LesMills Bodypump
    18:30 (60min.)
    Paweł Lepa
  • Brzuch Uda Pośladki
    18:30 (60min.)
    Agnieszka Lier
  • Zdrowy Kręgosłup
    19:30 (60min.)
    Anna Nowicka
sobota 21.10.2017
  • Indoor Cycling
    10:00 (60min.)
    Włodek Sosnówka
  • Tabata
    10:00 (60min.)
    Aksana Sinica
  • Mix Workout
    17:30 (60min.)
    Team FUNFIT II
niedziela 22.10.2017
  • Mix Workout
    10:00 (60min.)
    Team FUNFIT II
  • Indoor Cycling
    18:00 (60min.)
    Włodek Sosnówka