#KARIERA

Dołącz do naszej firmy, a będziesz częścią ciekawej i dynamicznie rozwijającej się organizacji z branży sportowej. Otrzymasz bezpłatne członkostwo w naszych klubach umożliwiające korzystanie ze specjalnych treningów z naszym zespołem fitness.

Stanowisko: Obsługa Klienta - Recepcja

Jeśli sport jest także Twoją pasją i chcesz spędzać dni w pracy na promowaniu korzyści płynących z członkostwa w naszych Klubach, poszukujemy odpowiedzialnych, ambitnych i proaktywnych osób na stanowisko - Obsługa Klienta (Recepcja).

Miejsce pracy: ZIELONA GÓRA
Klub: Sulechowska 41

Oferujemy:

Zapewniamy kompleksowe SZKOLENIE. Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój firmy dajemy również możliwość awansu w naszych strukturach.

Zadania:

-Obsługa Klienta,
-Współudział w budowaniu polityki sprzedażowej,
-Witanie gości,
-Odbieranie telefonów,
-Dbanie o wygląd i sprawne funkcjonowanie recepcji,
-Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

-Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
-Umiejętność pracy w zespole,
-Pozytywne nastawienie,
-Dobra organizacja pracy własnej,
-Umiejętność obsługi pakietu Office,
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
-Gotowość do pracy zmianowej,
-Zainteresowanie sportem.

Oferujemy:

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
• Możliwość rozwoju i szkoleń,
• Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę oraz prowizję,
• Praca na cały etat w systemie zmianowym.

Aplikuj wysyłając swoje CV na egatzaki@funfit2.pl lub zostawiając go w klubie.

Stanowisko: Konsultant Klienta - Sprzedaż

Zadania:

-Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta,

-Codzienny kontakt z Klientem poprzez aktywną sprzedaż oferty Klubu,

-Poznawanie indywidualnych potrzeb Klienta i prezentowanie oferty Klubu,

-Aktywny udział w kampaniach i eventach promocyjnych firmy,

-Realizacja targetów sprzedażowych,

-Raportowanie wyników sprzedażowych do bezpośredniego przełożonego,

-Codzienna praca z telefonem,

-Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami FUNFIT II.

Wymagania:

-Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży będzie dodatkowym atutem,

-Zainteresowanie sportem,

-Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

• Praca na cały etat w systemie zmianowym - od godziny 12:00 do godziny 20:00  od poniedziałku do czwartku/ od godziny 08:00 do godziny 16:00 w piątki.

Aplikuj wysyłając swoje CV na egatzaki@funfit2.pl lub zostawiając go w klubie.

Stanowisko: Trener personalny

Zadania:

- Promowanie aktywności fizycznej i motywowanie klientów klubu do osiągania wyznaczonych celów,
- Umawianie na konsultacje trenerskie,
- Prowadzenie treningów personalnych i monitorowanie pracy swoich podopiecznych,
- Korygowanie błędnie wykonywanych ćwiczeń oraz udzielanie porad treningowych klubowiczom,
- Kreowanie pozytywnej atmosfery w klubie oraz udzielanie się w akcjach promocyjnych firmy,
- Dbanie o porządek na siłowni oraz salach fitness,
- Kontrolowanie sprzętu na siłowni, zgłaszanie ewentualnych usterek Menadżerowi Klubu,
- Współpraca z innymi działami w Klubie, w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta.

Wymagania:

Trener, instruktor sportu lub rekreacji ruchowej (ukończone kursy i szkolenia),

- Znajomość zagadnień z zakresu fitness, dietetyka,
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z osobami w różnym wieku,
- Wysoka wrażliwość na potrzeby klienta,
- Umiejętność organizowania i planowania własnej pracy,
- Skrupulatność w celu dokładnego monitorowania oraz prowadzenia swoich podopiecznych,
- Pozytywne nastawienie, charyzma oraz umiejętność zarażania swoją pasją innych.

Oferujemy:

Aplikuj wysyłając swoje CV na egatzaki@funfit2.pl lub zostawiając go w klubie.