#PORADNIK

1. Pierwszy karnet

Karnet możesz kupić na dwa sposoby - kontaktując się z naszym konsultantem klienta lub logując się przez naszą stronę

Online - przez stronę internetową, z dowolnego urządzenia

Płatność kartą Online za karnet jest błyskawiczna i szybko się księguje - bez obaw możesz ruszyć na trening wprost sprzed swojego komputera.

W klubie u Konsultanta Klienta, który dopasuje ofertę pod twoje cele i indywidualny potrzeby

2. Pierwsza wizyta w klubie

W ramach karnetu możesz oczywiście korzystać ze wszystkich zajęć w naszych klubach. W naszych klubach prowadzimy zapisy na zajęcia - po to aby każdy uczestnik miał wystarczający komfort ćwiczeń. Jeżeli potrzebujesz pomocy z zapisem, skontaktuj się z recepcją naszego klubu.

 

Możesz także skorzystać z pierwszego treningu wprowadzającego, pomożemy Ci zacząć przygodę ze strefą siłową bądź pomożemy ćwiczyć efektywniej. Zadzwoń do konsultanta aby umówić się na wprowadzenie!

Pamiętaj aby zabrać

W naszych klubach staramy się utrzymać czystość i komfort dla użytkowników. Pomóż nam w tym zmieniając obuwie przed każdym treningiem.

Z naszych maszyn korzysta bardzo wielu klubowiczów. Używanie ręcznika podczas ćwiczeń pomaga utrzymać sprzęt w czystości dla kolejnej osoby.


3. Nasz klub

Sprawdź co u nas znajdziesz

Zajęcia grupowe to element, bez którego nie można mówić o „pełnej ofercie” w klubie fitness. U nas znajdziesz te najlepsze, nie tylko kobiet! W naszej ofercie znajdziesz m.in. zajęcia LesMills Bodypump i wiele innych na których będziesz trenować efektywnie i dobrze się bawić. Trening przede wszystkim powinien być też dobrą zabawą! Na "jedynce" znajduje się 30 stanowisk treningowych.

Sala przeznaczona głównie do zajęć Bodymind (Pilates, Slow Body Active i Zdrowy Kręgosłup). Na sali znajduje się 15 stanowisk treningowych.

W tym przestronnym pomieszczeniu znajdują się rowery, służące do treningu Indoor Cycling, łączącego jazdę na rowerze z elementami zajęć grupowych. To zajęcia, dzięki którym poprawisz kondycję i wyrzeźbisz swoje ciało.

To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.

Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.

To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.

Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.

Wyposażona w ławeczki do brzuszków i wyprostów tułowia. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wzmocnisz swój cały gorset mięśniowy.


4. Co dalej?

Jesteś już naszym klubowiczem? Wspaniale! Pamiętaj jednak o kilku ważnych rzeczach, dzięki którym bez przeszkód skorzystasz ze wszystkich możliwości Twojego klubu FUNFIT II.

Pamiętaj aby zaglądać na naszą stronę www aby czytać newsy - organizujemy naprawdę fajne eventy, warsztaty dietetyczne i treningowe.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, odnośnie obsługi, treningu, diety - pytaj naszą załogę. Jesteśmy tu po to aby sprawić żeby twój trening był łatwy, efektywny i przyjemny.

Jeżeli planujesz jakiś wyjazd, pamiętaj o zamrożeniu!