Klub znajdujący się na terenie Giełdy, na al. Zjednoczenia 102, powstał jako czwarty obiekt naszej sieci 1 czerwca 2015 roku. Na powierzchni 1500 m2 znajduje się aż 7 stref treningowych.

Każda z siedmiu stref daje możliwość wykonania treningu dostosowanego do prefencji i potrzeb. Te strafy to: cardio (30 maszyn), strefa maszyn izotonicznych, strefa maszyn półwolnych (w sumie 60 stanowisk!), strefa wolnych ciężarów, funkcjonalna, core oraz największa strefa do sztuk walk na której znajduje się 10 worków bokserskich, ring bokserski i wiele innych. Dodatkowo na sali znajduje się 25 stanowisk do zajęć TRX.

Do dyspozycji klubowiczów jest darmowe Wi-Fi, w klubie dostępny jest też fitbar, w którym można znaleźć m.in. wodę, napoje izotoniczne, zdrowe batony (w tym słynne Legal Cakes), świeże dietetyczne desery robione na miejscu oraz koszulki, shakery, ręczniki i torby treningowe.

Klienci klubu mają do dyspozycji parking znajdujący się przed budynkiem.

Zajęcia grupowe to element, bez którego nie można mówić o "pełnej ofercie" w klubie fitness. U nas znajdziesz te najlepsze, nie tylko dla kobiet,  m.in. zajęcia z treningu obwodowego i funckjonalnego, ale także zajęcia ze sztuk walki prowadzone przez sekcje bokserską FUNFIT II Boxing Team oraz przez grupę Fight Club Zielona Góra.

To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m.in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.

Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę i wyrzeźbisz swoją sylwętkę.

Wyposażona w ławeczki do brzuszków i wyprostów tułowia. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wzmocnisz swój cały gorset mięśniowy.

Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego oraz spalającego tkankę tłuszczową.