#PORADNIK

1. Pierwszy karnet

Karnet możesz kupić na dwa sposoby - kontaktując się z naszym konsultantem klienta lub logując się przez naszą stronę

Online - przez stronę internetową, z dowolnego urządzenia

Płatność kartą Online za karnet jest błyskawiczna i szybko się księguje - bez obaw możesz ruszyć na trening wprost sprzed swojego komputera.

W klubie u Konsultanta Klienta, który dopasuje ofertę pod twoje cele i indywidualny potrzeby

2. Pierwsza wizyta w klubie

W ramach karnetu możesz oczywiście korzystać ze wszystkich zajęć w naszych klubach. W naszych klubach prowadzimy zapisy na zajęcia - po to aby każdy uczestnik miał wystarczający komfort ćwiczeń. Jeżeli potrzebujesz pomocy w zapisie na zajęcia, skontaktuj się z recepcją naszego klubu.

 

Możesz także skorzystać z pierwszego treningu wprowadzającego, pomożemy Ci zacząć przygodę ze strefą siłową bądź pomożemy ćwiczyć efektywniej. Zadzwoń do konsultanta aby umówić się na wprowadzenie!

Pamiętaj aby zabrać

W naszych klubach staramy się utrzymać czystość i komfort dla użytkowników. Pomóż nam w tym zmieniając obuwie przed każdym treningiem.

Z naszych maszyn korzysta bardzo wielu klubowiczów. Używanie ręcznika podczas ćwiczeń pomaga utrzymać sprzęt w czystości dla kolejnej osoby.


3. Nasz klub

Sprawdź co u nas znajdziesz

Zajęcia grupowe to element, bez którego nie można mówić o "pełnej ofercie" w klubie fitness. U nas znajdziesz te najlepsze, nie tylko dla kobiet,  m.in. zajęcia z treningu obwodowego i funckjonalnego, ale także zajęcia ze sztuk walki prowadzone przez sekcje bokserską FUNFIT II Boxing Team oraz przez grupę Fight Club Zielona Góra.

To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m.in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.

Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.

To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.

Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę i wyrzeźbisz swoją sylwętkę.

Wyposażona w ławeczki do brzuszków i wyprostów tułowia. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wzmocnisz swój cały gorset mięśniowy.

Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego oraz spalającego tkankę tłuszczową.


4. Co dalej?

Jesteś już naszym klubowiczem? Wspaniale! Pamiętaj jednak o kilku ważnych rzeczach, dzięki którym bez przeszkód skorzystasz ze wszystkich możliwości Twojego klubu FUNFIT II.

Pamiętaj aby zaglądać na naszą stronę www aby czytać newsy - organizujemy naprawdę fajne eventy, warsztaty dietetyczne i treningowe.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, odnośnie obsługi, treningu, diety - pytaj naszą załogę. Jesteśmy tu po to aby sprawić żeby twój trening był łatwy, efektywny i przyjemny.

Jeżeli planujesz jakiś wyjazd, pamiętaj o zamrożeniu!