fbpx

Strona w budowie

Zapraszamy wkrótce

-50%

na start

Drodzy Klubowicze

Ze względu na panującą pandemie koronawirusa oraz przedłużający się lockdown, znajdziesz poniższe informacje.

ZAWIESZENIE: nie płacisz w okresie braku dostępu do klubu

Bezpłatne zawieszenie karnetu to rozwiązanie specjalne, które wprowadziliśmy w związku z koniecznością czasowego zamknięcia spowodowaną epidemią. Wiemy, że wielu z Was teraz też nie ma lekko, więc to wyjście wprowadzone specjalnie dla Was.

Usługa ta jest automatyczna i została aktywowana. Obowiązuje tylko w okresie, gdy klub jest czasowo nieczynny w związku z epidemią oraz pozostaje aktywne do czasu zamknięcia klubów.

AKTYWNY KARNET: płacisz w okresie zamknięcia klubów lub wybierasz opcję karnetu do zajęć online

Możesz wspierać swój klub dobrowolnie lub wziąć udział w naszych zajęciach online, codziennie prowadzimy ok. 5 przeróżnych zajęć grupowych za pomocą platformy online, zajęcia są prowadzone na żywo. Każdy znajdzie coś dla siebie. A ty możesz wspierać nasz biznes. Z naszej strony nadal mamy zobowiązania, jesteśmy zmuszeni do płacenia czynszów, podatków, dodatkowo mamy nasz zespół który również ma swoje wynagrodzenia i opłaty związane ze składkami ZUS. Wybierając aktywny karnet pomagasz nam przetrwać ten trudny okres.

Niezależnie, którą z tych opcji wybierzesz, pozostaniesz naszym klubowiczem i zachowasz wszystkie związane z tym benefity. Jeżeli posiadasz karnet bezterminowy lub roczny, nie utracisz gwarancji ceny. Oznacza to, że nawet gdyby cena karnetu do Twojego klubu wzrosła po otwarciu – Twoja pozostanie na niezmienionym poziomie. Równocześnie wszystkie karnety zostały wydłużone o okres zamrożenia.

I na koniec jeszcze jedno! Mimo zamknięcia my nie próżnujemy, tylko szykujemy kluby na Wasz powrót. Sprzątamy, odświeżamy, wymyślamy nowe rozwiązania, by trenowało Wam się jeszcze lepiej. Wszystko możesz podejrzeć na naszych social mediach. Pamiętaj również o treningach online, które regularnie pojawiają się na naszym Facebooku.

Tęsknimy i bardzo czekamy na Wasz powrót.
Zespół Funfit II